Administrasjonen

Jon Atle Holmberg

Daglig leder
jon.atle.holmberg@dnt.no
906 51 344

Henriette Hack

Leder butikk og tursenter
telemark@dnt.no
35 53 25 55

Rine Grinilia 

Permisjon

Anja Haugerud 

Vikar økonomiansvarlig
anja.haugerud@dnt.no
35 53 25 55 

Dag-Øyvind Olsen Djuvik

Fagsjef barn og unge
dag-oyvind.olsen@dnt.no
908 59 215

Michael Quist

Aktivitetsmedarbeider michael.quist@dnt.no

Tony Løksli

Butikkmedarbeider

Henrik H. Høilo

Prosjektleder: Til topps og Klart det går
henrik.hoilo@dnt.no
958 22 735  

Odin Langslet 

Prosjektleder På nye stier
odin.langslet@dnt.no
480 35 391

Ida Carina Mikalsen

Lærling / verve-team
ida.mikalsen@dnt.no
35 53 25 55 

Jenny Flobak
Ansvarlig for Barnas Turlag
jenny.flobak@dnt.no

Trond Ihle

Anleggsansvarlig             trond.ihle@dnt.no​​​​​​​​​​​​​​                                          469 89 842

Katrine Tellsgård

Kommunikasjonsrådgiver katrine.tellsgard@dnt.no                           35 53 25 55                            

Kristin Laue Næspe

Butikkmedarbeider

​​​​​​​

Stian Melby
Prosjektleder Nærturer 2021
stian.melby@dnt.no