Administrasjonen

Jon Atle Holmberg

Daglig leder
jon.atle.holmberg@dnt.no
906 51 344

Henriette Hack

Leder butikk og tursenter
telemark@dnt.no
35 53 25 55

Rine Grinilia 

Økonomiansvarlig
rine.grinilia@dnt.no
992 29 860 

Dag-Øyvind Olsen Djuvik

Fagsjef barn og unge
dag-oyvind.olsen@dnt.no
908 59 215

Elisabeth Fredriksen

Prosjektleder Turstier Langesundsfjorden, og Barnas Turlag elisabeth.fredriksen@dnt.no                      tlf: 90862333


Henrik H. Høilo

Prosjektleder: Til topps og Klart det går
henrik.hoilo@dnt.no
958 22 735  

Trond Ihle

Anleggsansvarlig             trond.ihle@dnt.no​​​​​​​​​​​​​​                                           tlf: 469 89 842

Katrine Tellsgård

Kommunikasjonsrådgiver katrine.tellsgard@dnt.no                           35 53 25 55                            

Odin Langslet 

Prosjektleder På nye stier
odin.langslet@dnt.no
480 35 391

Haldis Bjerva Watson

(Fødselspermisjon)

Elisabeth Fleseland

Prosjektleder BussTUR elisabeth.fleseland@dnt.no

Michael Quist

Aktivitetsmedarbeider michael.quist@dnt.no

Tony Løksli

Butikkmedarbeider

Kristin Laue Næspe

Butikkmedarbeider