Administrasjonen

Jon Atle Holmberg

Daglig leder
jon.atle.holmberg@dnt.no
906 51 344

Henriette Hack

Leder butikk og tursenter
henriette.hack@dnt.no
35 53 25 55

Rine Grinilia 

Økonomi og regnskap
rine.grinilia@dnt.no
992 29 860

Overordnet ansvar for daglig drift. Det skal være enkelt og gøy å være frivillig, lav terskel for aktivitetsdeltakelse og bruk av våre hytter Jon Atle
Jobber for å gi frivillige og medlemmer turtips og hjelp til å finne den informasjonen de søker. Henriette
Ansvar for regnskap til hytter, tursenter, turlag, aktivitetsavdeling og kommunikasjon. Jobber med Økonomiringen. Rine

Katrine Tellsgård 

Kommunikasjonsrådgiver katrine.tellsgard@dnt.no
​​​​​​​35 53 25 55   

Jenny Flobak

Leder Team Aktivitet
jenny.flobak@dnt.no 
908 68 182 

Michael Quist

Team aktivitet
Prosjektleder Nærturer 2021
michael.quist@dnt.no
450 69 332

Synliggjør DNT Telemark gjennom god informasjon og inspirerende kommunikasjon. Jobber også med turveiledning i tursenteret. Katrine
Leder for aktivitetsavdelingen og støttefunksjon for de frivillige i våre 11 Barnas Turlag og DNT Tilrettelagt-gruppene. Jenny
Støttespiller til turlag og frivillige for å skape naturopplevelser i nærområdet for medlemmer og borgere. Michael

Solveig Rauan Holten

Team aktivitet
​​​​​​​Fagansvarlig DNT ung 
solveig.holten@dnt.no
995 40 087

Mina Borgejordet Simones

Turveileder ved tursenteret
telemark@dnt.no
35 53 25 55

Tore Blaschek

Kontormedarbeider
tore.blaschek@dnt.no
35 53 25 55

Jobber for å tilrettelegge for økt aktivitet i ungdomsgruppene våre, og har hovedansvar for Unge Naturtalenter. Solveig
Turveileder ved DNT Telemarks tursenter i Skien. Gir deg gode turtips, råd for turen og hjelper deg med å finne turutstyret du trenger. Mina

Vertskap på hyttene

Kyle o'Donoghue

Vertskap Mogen Turisthytte
Vikar anleggsansvarlig
kyle.odonoghue@dnt.no

Ruth Ellegård

Daglig leder
DNT Øitangen - Jomfrulandguiden
ruth.ellegard@dnt.no

Jorunn Karlberg Tveiten

Daglig leder
Gaustatoppen Turisthytte
jorunn.tveiten@dnt.no

Lisbeth Sytftestad

Nestleder
Gaustatoppen Turisthytte
lisbeth.syftestad@dnt.no

Petter Martinsen

Vertskap
Kalhovd Turisthytte
petter.martinsen@dnt.no

Gry Thyrrestrup

Vertskap
Kalhovd Turisthytte​​​​​​​gry.thyrrestrup@dnt.no