Administrasjonen

Jon Atle Holmberg

Daglig leder
jon.atle.holmberg@dnt.no
906 51 344

Overordnet ansvar for daglig drift. Det skal være enkelt og gøy å være frivillig, lav terskel for aktivitetsdeltakelse og bruk av våre hytter Jon Atle

Henriette Hack

Kontorsjef
henriette.hack@dnt.no
35 53 25 55

Jobber for å gi frivillige og medlemmer turtips og hjelp til å finne den informasjonen de søker. Henriette

Rine Grinilia 

Økonomiansvarlig
rine.grinilia@dnt.no
992 29 860

Ansvar for regnskap til hytter, tursenter, turlag, aktivitetsavdeling og kommunikasjon. Jobber med Økonomiringen. Rine

Helga Bjerke Drøyli

Tursenteransvarlig
helga.bjerke.droyli@dnt.no
35 53 25 55

Katrine Tellsgård 

I permisjon ut april 2022
Kommunikasjonsrådgiver 
​​​​​​​katrine.tellsgard@dnt.no
​​​​​​​35 53 25 55   

Synliggjør DNT Telemark gjennom god informasjon og inspirerende kommunikasjon. Jobber også med turveiledning i tursenteret. Katrine

Guro Vassbotn Skaara

Vikar kommunikasjon
guro.skaara@dnt.no
35 53 25 55

Jenny Flobak

Leder Team Aktivitet
jenny.flobak@dnt.no 
908 68 182 

Leder for aktivitetsavdelingen og støttefunksjon for de frivillige i våre 11 Barnas Turlag og DNT Tilrettelagt-gruppene. Jenny

Solveig Rauan Holten

Team aktivitet
​​​​​​​Fagansvarlig DNT ung 
solveig.holten@dnt.no
995 40 087

Jobber for å tilrettelegge for økt aktivitet i ungdomsgruppene våre, og har hovedansvar for Unge Naturtalenter. Solveig

Sandra Holten Larsen

Fagansvarlig anlegg/ FDV
sandra.holten.larsen@dnt.no
​​​​​​
479 64 603

Har 50% overordnet fagansvar for Turisthytter og øvrige anlegg under DNT Telemark og er 50% utviklingsansvarlig FDV DNT sentralt. Sandra

Mina Borgejordet Simones

Turveileder ved tursenteret
telemark@dnt.no
35 53 25 55 

Turveileder ved DNT Telemarks tursenter i Skien. Gir deg gode turtips, råd for turen og hjelper deg med å finne turutstyret du trenger. Mina


Vertskap på hyttene

Kyle o'Donoghue

Vertskap Mogen Turisthytte
Driftskoordinator betjente anlegg
kyle.odonoghue@dnt.no

Ruth Ellegård

Daglig leder
DNT Øitangen - Jomfrulandguiden
ruth.ellegard@dnt.no

Jorunn Karlberg Tveiten

Daglig leder
Gaustatoppen Turisthytte
jorunn.tveiten@dnt.no

Lisbeth Sytftestad

Nestleder
Gaustatoppen Turisthytte
lisbeth.syftestad@dnt.no

Petter Martinsen

Vertskap
Kalhovd Turisthytte
petter.martinsen@dnt.no

Gry Thyrrestrup

Vertskap
Kalhovd Turisthytte​​​​​​​gry.thyrrestrup@dnt.no