Administrasjonen

Jon Atle Holmberg

Daglig leder
jon.atle.holmberg@dnt.no
906 51 344

Henriette Hack

Leder butikk og tursenter
henriette.hack@dnt.no
35 53 25 55

Jobber for å gi frivillige og medlemmer turtips og hjelp til å finne den informasjonen de søker. Henriette

Rine Grinilia 

Økonomi og regnskap
rine.grinilia@dnt.no
992 29 860

Ansvar for regnskap til tursenter, turlag, aktivitetsavdeling og kommunikasjon. Jobber med økonomiringen. Rine

Dag-Øyvind Olsen Djuvik

Fagsjef barn og unge
dag-oyvind.olsen@dnt.no
908 59 215

Har ansvar for aktivitetsavdelingen og friluftsliv i skole og barnehage, samt hjelper turlag med nye tiltak. Dag-Øyvind

Anja Haugerud 

Økonomi og regnskap
anja.haugerud@dnt.no
454 00 464

Har hovedansvar for hytter og lønn i DNT Telemark. Jobber med økonomiringen og Visbook. Anja

Trond Ihle

Anleggsansvarlig             trond.ihle@dnt.no​​​​​​​​​​​​​​                                          469 89 842

Fagansvar for anlegg, hytter, stier, bruer og kartproduksjon, samt gjennomføring av større prosjekter og samarbeid med frivillige. Trond

Katrine Tellsgård 

Kommunikasjonsrådgiver katrine.tellsgard@dnt.no

​​​​​​​35 53 25 55     

Synliggjør DNT Telemark gjennom god informasjon og inspirerende kommunikasjon. Jeg jobber også med turveiledning på tursenteret. Katrine

Jenny Flobak

Fagansvarlig for Barnas Turlag, folkehelse og DNT Tilrettelagt
jenny.flobak@dnt.no 
90 86 81 82 

Fungerer som en støttefunksjon for de frivillige i våre 11 Barnas Turlag, og DNT Tilrettelagt-gruppene. Ansvarlig for friluftsskoler. Jenny

Amalie Lund Holth

Prosjektleder DNT ung
​​​​​​​amalie.holth@dnt.no

​​​​​​​
45 43 37 41

Følger opp ungdomsgrupper i DNT Telemark og samarbeider med turlagene om opprettelsen av nye. Har ansvar for DNT Telemark 26-45.  Amalie

Michael Quist

Prosjketleder
Nærturer 2021
michael.quist@dnt.no

Støttespiller til turlag og frivillige i å skape grunnlag for naturopplevelser i nærområdet for medlemmer og borgere i Telemark. Michael

Ida Carina Mikalsen

Kontormedarbeider/ verve-team
ida.mikalsen@dnt.no
35 53 25 55 

Jobber med turveiledning i tursenteret og hjelper turlagene i Telemark med å arrangere og gjennomføre stands og arrangementer med fokus på medlemsverving. Ida

Vertskap på hyttene

Ruth Ellegård

Daglig leder
DNT Øitangen - Jomfrulandguiden
ruth.ellegard@dnt.no

Kyle o'Donoghue

Vertskap
Mogen Turisthytte
kyle.odonoghue@dnt.no

Marthe Isaksen

Vertskap
Mogen Turisthytte
marthe.isaksen@dnt.no

Jorunn Karlberg Tveiten

Daglig leder
Gaustatoppen Turisthytte
​​​​​​​jorunn.tveiten@dnt.no

Lisbeth Sytftestad

Nestleder
Gaustatoppen Turisthytte
lisbeth.syftestad@dnt.no

Petter Martinsen

Vertskap
Kalhovd Turisthytte
kalhovd@dnt.no

Kjersti Wøllo

Vertskap
Kalhovd Turisthytte
kjersti.wollo@dnt.no